Bayer zwycięzcą Radyospor Cup, 45 minut Zdebela

Bayer Leverkusen został zwycięzcą towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Turcji o nazwie Radyospor Cup. W finale "Aptekarze" z Tomaszem Zdebelem w składzie pokonali Bursaspor 3:1. Nowy pomocnik zwycięskiego zespołu Tomasz Zdebel pojawił się na boisku po przerwie w zastępstwie Simona Rolfesa. Bayer pierwsze 2 gole zaaplikował tureckiej drużynie w pierwszej połowie. Najpierw Manuel Friedrich zamienił na bramkę podanie Michala Kadleca w 10. minucie, a tuż przed zejściem zawodników do szatni rezultat podwyższył Patrick Helmes. Współautorem drugiego gola był Renato Augusto. Yildirim zanotował kontaktowe trafienie w 50. minucie, ale skuteczny tego dnia Friedrich załatwił sprawę w 73. minucie. W meczu o trzecie miejsce w tureckim turnieju Galatasaray Stambuł pokonał 4:1 drużynę Werderu Brema 4:1. Bayer Leverkusen - Bursaspor 3:1 (2:0) 1:0 Friedrich 10.min 2:0 Helmes 45. min 2:1 Yildirim 50. min 3:1 Friedrich 73. min Fot. ASInfo - Tomaszowi Zdebelowi przeważnie do reprezentacji Polski było nie po drodze.

Źródło: ASInfo/pilkanozna.pl