Co się dzieje z Bayernem?

W 29. kolejce Bundesligi Bayern Monachium przegrał u siebie 0:1 z Schalke. Atmosfera wokół trenera Jurgena Klinsmanna zgęstniała wobec tego jeszcze bardziej. Oba zespoły kończyły swoje mecze w dziesiątkę, bo czerwone kartoniki - w obu wypadkach za drugą żółtą kartkę - obejrzeli Ribery i Jones.

Zespół Bochum wygrywał już na wyjeździe z Werderem 2:0 , ale w drugiej połowie gospodarzom udało się odrobić straty i ostatecznie zwyciężyć 3:2. Borussia Dortmund wygrała 2:0 z Hamburgerem SV. W pierwszej jedenastce wybiegł Jakub Błaszczykowski. Polski pomocnik został zmieniony w 66. minucie. W barwach Hannoveru nie pojawił się za to Jacek Krzynówek. Arminia Bielefeld Artura Wichniarka gra swój mecz w niedzielę, podobnie jak lider - zespół Wolfsburga.