SC Paderborn - Hannover 96 2:3

Hannover 96 wygrał w meczu towarzyskim z SC Paderborn 3:2. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 90. minucie Deniz Aycicek. Jedyny Polak w składzie Die Roten, Artur Sobiech, przebywał na boisku przez pierwsze 45 minut.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy już po nieco ponad kwadransie wyszli na prowadzenie po golu Proschwitza z rzutu karnego. Dziesięć minut później do bramki ponownie trafił zawodnik Paderborn, ale tym razem... do swojej.

Po przerwie ponowne prowadzenie dał Die Roten Daniel Royer, który osiem minut wcześniej pojawił się na boisku. Po dwóch minutach było już 2:2. Bramkę na wagę zwycięstwa w samej końcówce zdobył Deniz Aycicek.

W sobotę gracze Hannoveru okazali się gorsi od zespołu SC Heerenveen. Jedyną bramkę meczu zdobył wówczas Luciano Narsingh.

SC Paderborn - Hannover 96 2:3 (1:1)

Bramki: Proschwitz (17 - karny), Kara (55) - Bertels (27-sam.), Royer (53), Aycicek (90).