Zdebel: Bochum to przeszłość

Tomasz Zdebel został piłkarzem Bayeru Leverkusen i już nie chce obracać się za siebie. - Skupiam się tylko na grze dla nowego klubu - zapewnił były reprezentant Polski.

 

- Cieszę się, że tu jestem. Mam nadzieję, że będę umiał sprostać oczekiwaniom trenera. Zdecydowanie dam z siebie wszystko, aby przekonać go do siebie - zapewnił kibiców Zdebel. Jego słowa cytowane są na oficjalnej stronie internetowej Bayeru.

 

Polak, przenosząc się do Leverkusen, zostawił za plecami nieprzyjemne wspomnienia. Zdebel jakiś czas temu został odsunięty do drużyny rezerw VfL i od tamtej pory robił wszystko, aby opuścić Bochum.

 

- Bochum to już przeszłość. Przeżyłem z VfL sześć długich lat pełnych wzlotów i upadków. Oczywiście nie chciałem, aby moja przygoda z tym klubem kończyła się w ten sposób, ale obecnie skupiam się tylko i wyłącznie na grze dla Bayeru - powiedział polski pomocnik, który z klubem z Leverkusen podpisał półroczny kontrakt.

 

- Z mojego przyjazdu cieszy się chyba najbardziej Bernd Schneider, bo nie jest już dzięki temu najstarszym zawodnikiem w drużynie. Wierzę, że to nie wiek, ale umiejętności będą odgrywały pierwszoplanową rolę - stwierdził z optymizmem w głosie Zdebel.

 

źródło informacji: ASInfo/INTERIA.PL