Gol Krzynówka w sparingu

VfL Wolfsburg przegrał z FSV Mainz 2:3 w meczu sparingowym rozegranym w hiszpańskim Jerez de la Frontera, gdzie od czwartku na zimowym zgrupowaniu przebywają piłkarze "Wilków".

Całą pierwszą połowę rozegrał Jacek Krzynówek, którzy jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. W 12. min reprezentant Polski pewnie egzekwował rzut karny podyktowany za faul na Edinie Dzeko. Podopieczni Felixa Magatha zdołali zdobyć jeszcze jednego gola za sprawą pozyskanego Yoshito Okubo. Trzy bramki natomiast zaaplikowali rywalom gracze 2. Bundesligi, którzy ostatecznie wygrali 3:2.

VfL Wolfsburg - FSV Mainz 2:3 (1:2)

1:0 Krzynówek 12. min (karny)

1:1 Karhan 24. min (karny)

1:2 Bance 36. min

2:2 Okubo 46. min

2:3 Svensson 83. min

VfL (1. połowa): Benaglio - Hasebe, Costa, Barzagli, Riether - Josue - Zaccardo, Gentner - Krzynówek - Saglik, Dzeko

VfL (2. połowa): Lenz - Adlung, Madlung, Simunek, Alvim - Schindzielorz - Dejagah, Riether - Misimović - Okubo, Esswein

źródło informacji: ASInfo/INTERIA.PL