Werder i HSV z kompletem punktów

W niedzielnym meczu 24. kolejki 1.Bundesligi, Werder Brema rzogromił 4:0 VfB Stuttgart. Przed 39.272 widownią na stadionie w Bremie wynik meczu otworzył Diego w 34.minucie strzałem z rzutu wolnego. Po przerwie podwyższył Claudio Pizarro, zapisując na swoim koncie 12 trafienie w tym sezonie (53.). Sześć minut później na listę strzelców wpisał się Markus Rosenberg. W 74.minucie Szwed ustalił wynik meczu.
W drugim meczu, Hamburger SV nie dał żadnych szans ekipie Energie Cottbus, wygrywając przed własną publicznością 2:0. Ivica Olic głową (32.) oraz Piotr Trochowski z rzutu wolnego (39.) uzyskali gole dla HSV. Dla Energie, które z 20 punktami na koncie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli była to trzecia porażka z rzędu. W drużynie gości zabrakło Mariusza Kukiełki i Łukasza Kanika.