Nie ma oferty z Barcelony dla Ribery'ego

Jakiś czas temu światowe media opłynęła wiadomość o możliwym transferze Francka Ribery'ego do Barcelony. Na temat prasowych spekulacji wypowiedział się prezes rady nadzorczej Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge.
- Zawsze, kiedy w mediach pojawiają się tego typu doniesienia, rozmawiam ze swoim przyjacielem, Joanem Laportą, prezydentem Barcelony. I tym razem zapewnił mnie, że te historie nie mają nic, kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością. Barcelonia nie kontaktowała się ani z samym piłkarzem, ani z jego agentem, ani z nikim innym - mówił Rummenigge zapytany o ewentualny transfer Ribery'ego do Barcelony.

- Franck w żaden sposób nie jest odpowiedzialny za te doniesienia. Nie ma prawa być zadowolony z tego, że krajowe i zagraniczne media wykorzystują jego nazwisko do tego, aby tworzyć sobie historie - dodał Rummenigge.

Na koniec stwierdził, że Ribery nawet nie myśli o transferze. - Skupia się tylko i wyłącznie na celach Bayernu, czyli na zdobyciu mistrzostwa Niemiec, Pucharu Niemiec oraz zwycięstwie w Lidze Mistrzów - powiedział Rummenigge.

 

źródło: ASInfo