22.kolejka: Bielefeld wywalczyło punkt w Köln

1. FC Koeln zremisował z Arminią Bielefeld 1:1 w piątkowym meczu 22. kolejki Bundesligi, rozegranym na Rhein-Energie-Stadion.

Rezultat został ustalony już w pierwszej połowie. Podopieczni Christopha Dauma otworzyli wynik spotkania w 15. min. Z lewej strony w pole karne dośrodkował Fabrice Ehret, a tam skutecznym uderzeniem głową popisał się Portugalczyk Petit. Goście wyrównali w 43. min, po fatalnym błędzie gospodarzy. Nieporozumienie Brecko z bramkarzem Mondragonem wykorzystał Chris Katongo, celnie przymierzając z 20 metrów.

Do 90. minuty w barwach Arminii występował Artur Wichniarek, którego zastąpił Berat Sadik. Polski napastnik nie wpisał się na listę strzelców, ale w statystykach zapisał się z żółtą kartką, którą otrzymał w doliczonym czasie pierwszej połowy.

Koeln zachował 10. pozycję w tabeli, gromadząc 29 punktów. Arminia awansowała na 14. miejsce (20 punktów).

1. FC Koeln - Arminia Bielefeld 1:1 (1:1)