Remis w Leverkusen

W sobotni wieczór, Bayer Leverkusen zremisował na własnym boisku 1:1 z Bayernem Monachium. Podobnie jak przed rokiem również teraz oba zespoły podzieliły się punktami. Bayer powrócił na trzecie miejsce w tabeli i traci do prowadzącej Borussii dziesięć punktów. FC Bayern zajmuje ósme miejsce i ma aż 14 punktów straty do Dortmundu. Goście objęli prowadzenie po trafieniu Gomeza w 34.minucie. Tuż przed przerwą z rzutu karnego wyrównał Vidal (45.+2).

Bayer Leverkusen - Bayern München 1:1 (1:1)

Leverkusen: Adler - Schwaab (58. Castro), Manuel Friedrich, Hyypiä, Kadlec - Vidal, Rolfes - Sam, Augusto (90.+2 Bender), Barnetta (80. Balitsch) - Derdiyok.

FC Bayern: Butt - Lahm, van Buyten, Breno, Pranjic - Tymoshchuk (61. Ribery), Ottl - Müller, Schweinsteiger, Toni Kroos - Gomez.

Sędziował: Florian Meyer (Burgdorf)
Bramki: 0:1 Gomez (34.), 1:1 Vidal (45.+2)
Widzów: 30.210

Żółte kartki: Castro (2), Manuel Friedrich (4) - Lahm, Ribery