Bayer Leverkusen - Legia Warszawa 2:2 (2:0)

Legia Warszawa zremisowała 2:2 (0:2) w meczu sparingowym z czwartą drużyną Bundesligi Bayerem 04 Leverkusen. Warszawska drużyna przebywa na zgrupowaniu w Niemczech.

Do przerwy wicemistrzowie Polski przegrywali 0:2 po golach Karima Hagguiego i Angelosa Charisteasa.

W końcówce gola kontaktowego z rzutu wolnego zdobył Maciej Iwański. Ten sam piłkarz ustalił wynik meczu strzałem z rzutu karnego w 90. minucie.

W ekipie Bayeru wystąpił polski pomocnik Tomasz Zdebel.

Bramki: 1-0 Karim Haguui (10), 2-0 Angelos Charisteas (39), 2-1 Maciej Iwański (84.), 2-2 Maciej Iwański (90., karny)

Bayer: Gábor Király, Karim Haggui, Sascha Dum (75. Christoph Krämer), Hans Adu Sarpei, Pirmin Schwegler, Constant Tohouri Zahoui Djakpa, Tomasz Zdebel (46. Arturo Erasmo Vidal Pardo), Lukas Sinkiewicz (76. Nils Teixeira), Ángelos Charistéas, Toni Kroos, Richard Sukuta-Pasu (46. Vratislav Greško).

Legia: Jan Mucha (46. Wojciech Skaba), Tomasz Kiełbowicz (46. Marcin Komorowski), Pance Kumbev, Wojciech Szala (46. Inaki Astiz), Inaki Descarga (46. Jakub Rzeźniczak), Ariel Borysiuk (46. Tomasz Jarzębowski), Roger (46. Maciej Iwański), Method Mwanjale (46. Patryk Koziara), Maciej Rybus (46. Piotr Rocki), Miroslav Radovic (46. Martins Ekwueme), Adrian Paluchowski (46. Kamil Majkowski)