Niemcy - Bośnia i Hercegowina 3:1 (0:1)

Reprezentacja Niemiec wygrała 3:1 (0:1) z Bośnią i Hercegowiną w towarzyskim spotkaniu rozegranym na Commerzbank Arena. W finałach mistrzostw świata Niemcy zagrają w grupie D z Serbią, Australią i Ghaną.

Gospodarze stracili bramkę już 15. minucie, kiedy po błędzie obrońcy piłka przy sporym udziale Edina Dzeko wpadła do bramki Manuela Neuera.

Goście z prowadzenia cieszyli się tylko do 50. minuty, kiedy po pięknym strzale wyrównał kapitan reprezentacji Niemiec Philipp Lahm.

W końcówce spotkania dwukrotnie z "jedenastki" na listę strzelców wpisał się Bastian Schweinsteiger.

Bramki: Philipp Lahm (50), Bastian Schweinsteiger - dwie (73-karny, 77-karny) - Edin Dzeko (15)

.........................................................................................................................................