"Toni to największy aktor!"

W 19.kolejce niemieckiej Bundesligi szykuje się prawdziwy szlagier. Na Alianz Arena zmierzą się Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Oba zespoły będą szukać rehabilitacji za wpadki w pierwszych spotkaniach rundy wiosennej.

 

O bramki dla Bawarczyków ma zadbać włoski snajper Luca Toni, którego czekają pojedynki z Nevenem Suboticem. Obrońca Borussii przed meczem rozpoczął wojnę psychologiczną zarzucają Toniemu nagminne wymuszanie fauli.

 

- Toni nie jest dużym zagrożeniem. Jest natomiast największym "nurkiem" w lidze! - twierdzi Subotic. - Upada przy najmniejszym muśnięciu i nikt nie wywalcza tyle rzutów wolnych, co on - dodaje.

 

- Nikt nie jest większym aktorem niż on. Przez to niezwykle ciężko gra się przeciw niemu, ponieważ cały czas trzeba być bardzo ostrożnym - ocenia Serb. - Mimo, że jest mocno zbudowany, to przewraca się szybciej, niż ktokolwiek inny. Niestety sędziowie za często się na to nabierają - mówi defensor.

 

Spotkanie Bayernu z Borussią już w niedzielę o godzinie 17. W tym meczu nie wystąpi jednak Kuba Błaszczykowski, który uszkodził przywodziciel uda. Z tego powodu Polaka zabraknie też w meczu reprezentacji z Walią.

 

źródło informacji: ASInfo/INTERIA.PL