Pewny debiut Krzynówka

Do wyjazdowego meczu z Energie Cottbus drużyna Hannoveru 96 przystąpi bez kilku podstawowych graczy, ale za to z Jackiem Krzynówkiem w składzie.

 

Hannoverowi na wyjazdach idzie wyjątkowo słabo. Przez cały sezon zespół Dietera Heckinga zdobył tylko jeden punkt w meczach rozgrywanych poza własnym obiektem.

 

Na półmetku sezonu trener Hecking był rozgoryczony i przekonywał, że zrobi wszystko, aby przerwać niekorzystną passę. - Nasz cel jest prosty: będziemy chcieli nie przegrywać spotkań - wyjaśnił, ale te słowa wypowiadał, nie wiedząc w jakiej sytuacji kadrowej znajdzie się jego zespół.

 

Tymczasem sytuacja Hannoveru jest wyjątkowo nieciekawa. Lista kontuzjowanych z dnia na dzień się wydłuża. Urazy leczy ośmiu zawodników: Vinicius, Altin Lala, Jan Schlaudraff, Hanno Balitsch, Steven Cherundolo, Valerien Ismael, Chaftar Yankov i Gaetan Krebs.

 

To oznacza, że prawie na pewno w niedzielę w pierwszej jedenastce Hannoveru znajdzie się miejsce dla Jacka Krzynówka. Reprezentant Polski przeniósł się do Dolnej Saksonii przed kilkoma dniami. Jeszcze tydzień temu figurował w kadrze VfL Wolfsburg.

 

W niepełnym składzie do spotkania z Hannoverem przystąpią też gospodarze. W Energie nie zagrają Vragel da Silva oraz leczący od jakiegoś czasu kontuzję kolana Mariusz Kukiełka.

 

źródło informacji: ASInfo/INTERIA.PL