Krzynówek będzie gwiazdą?

Jacek Krzynówek nie musi się obawiać o ilość występów w Hannoverze 96. Nowy nabytek ekipy z AWD-Arena rozpocznie najbliższe spotkanie z Energie Cottbus w podstawowej jedenastce.

 

32-letni reprezentant Polski przybył do Hanoweru w poniedziałek, opuszczając VfL Wolfsburg, w którym nie mógł liczyć na przychylność trenera Felixa Magatha. We wtorek popołudniu Krzynówek wziął udział w pierwszym treningu w nowym zespole, wraz z innym nabytkiem, Leonem Andreasenem. Trener Dieter Hecking jest zadowolony z przybycia obu zawodników.

 

- Nie ściągaliśmy ich po to, by siedzieli na ławce rezerwowych - oznajmił Hecking, który wystawi Polaka na lewej stronie linii pomocy - Jacek jest stworzony do gry na tej pozycji, liczę na jego akcje jeden na jeden.

 

Krzynówek zajmie miejsce Szabolcsa Husztiego, który w ostatnim dniu okienka transferowego został sprzedany do Zenitu Sankt Petersburg. - Chcę jak najszybciej wywalczyć sobie miejsce w nowej drużynie - zapowiada reprezentant Polski, który błyskawicznie został obdarzony zaufaniem sztabu szkoleniowego.

 

W pierwszym meczu rundy wiosennej Hannover sprawił niespodziankę pokonując Schalke 1:0, dzięki czemu awansował na 12. miejsce w tabeli. W niedzielę zagra na wyjeździe z Energie Cottbus.

 

źródło informacji: ASInfo/INTERIA.PL