Jakub Kamiński nie pomógł Wilkom. Pewny krok Bayeru 04 i Stuttgartu

W Bundeslidze trwa 8. kolejka. Kolejne punkty zdobyły drużyny VfB Stuttgart i Bayeru 04 Leverkusen. W meczu VfL z Aptekarzami przez jedenaście minut na boisku przebywał Jakub Kamiński.

W Bundeslidze kolejne zwycięstwa odniosły zespoły VfB i Bayeru 04. Drużyna ze Stuttgartu nie miała problemów z pokonaniem w Berlinie Unionu 3:0.

Z kolei zespół z Leverkusen wygrał w Wolfsburgu z VfL. W drużynie Wilków na ostatnie jedenaście minut, przy stanie 1:2, na boisku pojawił się Jakub Kamiński. Reprezentant Polski nie był w stanie wpłynąć na zmianę wyniku.

Ważne trzy punkty zdobył RB Lipsk, który już w pierwszej akcji wyjazdowego meczu meczu z Darmstadt objął prowadzenie. Ostatecznie potyczka zakończyła się wygraną gości 3:1.

Nie poprawiło swojej sytuacji Bochum. VfL wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Tym razem zespół bez punktów wrócił z Freiburga.

SV Darmstadt 98 - RB Lipsk 1:3 (1:2)
0:1 - Openda 1'
0:2 - Forsberg 24'
1:2 - Kempe (k.) 32'
1:3 - Openda 72'

SC Freiburg - VfL Bochum 2:1 (2:1)
0:1 - Paciencia 15'
1:1 - Doan 26'