Sensacyjny transfer Havertza zimą? "Były kontakty"

Sensacyjny transfer Havertza zimą? "Były kontakty"

Kai Havertz przed odejściem do Chelsea stale łączony był z Bayernem Monachium. Belgijski dziennikarz Sacha Tavolieri informuje o kontaktach na linii Bayern - Chelsea w sprawie zimowego transferu Niemca.

Kai Havertz w Niemczech od zawsze uchodził za wielki talent. W barwach Bayeru Leverkusen pokazał się ze znakomitej strony. To zaowocowało zainteresowaniem gigantów europejskiej piłki.

Mówimy tu o takich klubach, jak Real Madryt czy Bayern Monachium. Ostatecznie Havertz obrał kierunek angielski. Młody Niemiec przeniósł się do Chelsea FC. Zespół z Londynu zapłacił za niego aż 80 milionów euro

Z pewnością trudno ten transfer rozpatrywać w kategoriach całkowitego niewypału, ale w klubie oczekiwano od niego więcej. Wobec tego działacze mogą być otwarci na jego ewentualną sprzedaż nawet zimą.

Zdaniem belgijskiego dziennikarza Sachy Tavolierego zainteresowanie Niemcem wykazuje oczywiście Bayern Monachium. Działacze obu klubów mieli się już ze sobą skontaktować. Tavolieri twierdzi, że może dojść do szybkiego transferu w końcówce okienka transferowego.

23-latek w barwach Chelsea wystąpił w 119 meczach. Strzelił w nich dotychczas 29 goli oraz zanotował 15 asyst. W teorii nie występuje jednak na swojej nominalnej pozycji. W Chelsea jest głównie napastnikiem, a w Bayernie mógłby wejść w buty Thomasa Muellera.

źródło: wp.pl