Kuriozalny gol Wolfsburga! Jakub Kamiński zdziwiony, że zaliczył "asystę"

Do przerwy w meczu pomiędzy VFL Wolbsurg a Bayerem 04 Leverkusen na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Duży, choć przypadkowy, udział przy golu Wolfsburga miał Jakub Kamiński, który zaliczył "asystę".

Była 28 minuta. Na tablicy wyników widniał rezultat 1:0 dla Bayeru 04 Leverkusen. Można było mieć wrażenie, że podopieczni Xabiego Alonso bez większych kłopotów kontrolują przebieg wydarzeń na murawie.

Wrażenie minęło w momencie, w którym piłkę do własnej bramki wpakował Robert Andrich. Pomocnik Bayeru Leverkusen nie dał absolutnie żadnych szans swojemu bramkarzowi, a futbolówka wpadła w okolice okienka bramki Hradecky'ego.

Duży udział w tym golu miał Jakub Kamiński. Polak bowiem zaliczył kluczowy kontakt przed tym, jak pomocnik gospodarzy pokonał własnego bramkarza. W statystykach asysty nie zapisano, ale nie ma wątpliwości, że gdyby nie delikatna zmiana kierunku piłki, tego gola by nie było.