Nowe wieści ws. Góralskiego. Już wiadomo, kiedy wróci

Nowe wieści ws. Góralskiego. Już wiadomo, kiedy wróci

Jacek Góralski wciąż narzeka na problemy zdrowotne. Według najświeższych wieści, polski pomocnik niebawem znowu pojawi się na boisku.

Defensywny pomocnik nie gra regularnie po przeprowadzce do niemieckiego VfL Bochum. Jacek Góralski nabawił się kontuzji mięśniowej, przez którą opuścił dwa ostatnie spotkania swojej drużyny.

W czwartek kadrowicz trenował indywidualnie i powoli wraca do pełni sił. Thomas Letsch przekazał optymistyczne wieści podczas piątkowej konferencji prasowej. Wkrótce szkoleniowiec będzie miał większe pole manewru przy obsadzie kilku pozycji.

- Sytuacja kadrowa się poprawia. Kostas Stafylidis i Bruno Esser trenują na pełnej intensywności i są gotowi. Jacek Góralski będzie dostępny na początku przyszłego tygodnia - poinformował Letsch.

To dobra wiadomość dla Czesława Michniewicza. Selekcjoner reprezentacji Polski uwzględnił zawodnika VfL Bochum w szerokie kadrze na nadchodzące mistrzostwa świata.

W rozmowie z portalem meczyki.pl Michniewicz zdradził, że planuje z bliska przyjrzeć się Góralskiemu, a także Jakubowi Kamińskiemu. Trener prawdopodobnie z trybun obejrzy mecz ligowy VfL Wolfsburg - VfL Bochum (29 października).

 

źródło: wp.pl