Kolejna kontuzja reprezentanta Polski

Jak poinformował Przegląd Sportowy Onet, Jacek Góralski nabawił się kontuzji podczas czwartkowego treningu VfL Bochum. Przed Polakiem przerwa w grze, co zmienia także plany Czesława Michniewicza.

Według informacji Przeglądu Sportowego Onet na czwartkowym treningu Jacek Góralski naciągnął mięsień łydki. Najprawdopodobniej czekają go dwa tygodnie przerwy od gry, co sprawia, że opuści mecze z Werderem Brema i Schalke 04.

Uraz nastąpił akurat wtedy, kiedy do Niemiec na spotkania z udziałem Góralskiego miał wybrać się selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz.

Szkoleniowiec działa przed mundialem w Katarze według wcześniej opracowanego planu, ale teraz będzie zmuszony do zmiany działań. Dla Góralskiego z kolei to kolejny uraz w przeciągu kilku tygodni.

29-latek przeniósł się do VfL Bochum podczas ostatniego okienka transferowego, ale u progu sezonu zmagał się z problemami z okiem. To była koszmarna kontuzja, bo mało brakowało, a Góralski straciłby wzrok. Po powrocie na boisko zagrał łącznie 96 minut w spotkaniach z Bayernem Monachium (0:7) i Freiburgiem (0:1).

źródło: wp.pl