Bayern może stracić wielką gwiazdę!

Bayern może stracić wielką gwiazdę!

"Mundo Deportivo" donosi, że Real Madryt jest mocno zainteresowany pozyskaniem gwiazdy Bayernu Monachium. Niemcy muszą być czujni, bo zawodnikowi niedługo kończy się umowa. Powtórzy się case z Alabą?

"Kontrakt Corentina Tolisso kończy się w czerwcu przyszłego roku i Real Madryt jest nim poważnie zainteresowany" - informuje "Mundo Deportivo".

Bayern Monachium - co donosi hiszpańska prasa - nie chce doprowadzić do sytuacji, która miała miejsce z Davidem Alabą. Ten za darmo przeszedł właśnie do "Królewskich"

Bayern zdaje sobie sprawę z zainteresowania Realu francuskim piłkarzem i robi wszystko, by zatrzymać go w Monachium. Julian Nagelsmann, trener Bayernu, jest jednym z tych, którzy najbardziej nalegają na podpisanie nowej umowy z zawodnikiem.

Tolisso to gracz, którego Carlo Ancelotti zna bardzo dobrze, ponieważ był jednym z tych, o których prosił, kiedy przyszedł na ławkę Bayernu. Teraz, kiedy może to zrobić bez kosztów, włoski szkoleniowiec byłby zachwycony, gdyby ponownie miał Tolisso pod swoim dowództwem.

Real Madryt nie jest jedyną drużyną, która widzi ogromny potencjał u Tolisso. M.in. zespoły z Serie A również zwracają uwagę, co dzieje się z francuskim graczem.

źródło: wp.pl