Bayern podjął decyzję ws. Lewandowskiego!

Bayern podjął decyzję ws. Lewandowskiego!

Zarząd Bayernu robi wszystko, by zatrzymać Roberta Lewandowskiego. Czy polski snaper dalej będzie zawodnikiem drużyny z Monachium?

Juergen Klinsmann odniósł się do przyszłości Lewandowskiego na łamach oficjalnej strony Bundesligi. - Mam nadzieję, że Lewandowski zostanie w Bayernie, zakończy tam karierę i być może zostanie klubowym ambasadorem lub częścią zarządu. Zbudował sobie wielką reputację. Bawarczycy nie chcieliby, aby on odszedł - mówił niemiecki szkoleniowiec.

Niezmiennie od wielu lat kadrowicz jest najskuteczniejszym piłkarzem monachijczyków. Problem w tym, że napastnik jest związany z klubem wyłącznie do końca sezonu 2022/23. Trudno sobie wyobrazić atak Bayernu bez duetu Robert Lewandowski - Thomas Mueller.

Działacze już wcześniej zapowiadali, że chcą zatrzymać reprezentanta Polski. Jak poinformował Maximilian Koch z "Abendzeitung", 33-latek niebawem podpisze kontrakt z Bayernem Monachium do 30 czerwca 2025 roku.

Według wspomnianego źródła, sytuacja wygląda podobnie w przypadku Muellera oraz Manuela Neuera. Kluczowi zawodnicy mają przedłużyć kontrakty o kolejne dwa lata.

W 2025 roku "Lewy" skończy 37 lat. Nie można więc wykluczyć, że to będzie jego ostatnia umowa w profesjonalnej karierze.

 

źródło: wp.pl