Bayern Monachium znalazł następcę Suele?

Bayern Monachium znalazł następcę Suele?

Wiadomo już, że Niklas Suele nie przedłuży z Bayernem wygasającej w czerwcu umowy, w związku z czym w Bawarii rozpoczęły się poszukiwania nowego środkowego obrońcy. Doniesienia sugerują, że ten znalazł się w Premier League.

- Negocjacje były długie. Złożyliśmy mu ofertę, której nie zaakceptował - poinformował w ostatnich dniach prezes klubu, Oliver Kahn. Jego słowa tyczyły się sytuacji Niklas Suele, którego umowa z Bawarczykami wygaśnie w czerwcu.

W tej sytuacji w Monachium niezbędne wydaje się zakontraktowanie nowego defensora. Zdaniem "Bilda", numerem jeden na liście życzeń klubu jest obrońca Chelsea FC - Andreas Christensen.

Co ciekawe, Duńczyk jest obecnie w takiej samej sytuacji jak Suele - jego umowa również wygasa po sezonie i także będzie do wzięcia za darmo. Zdaniem "Bilda" jedynym kłopotem na ten moment są jednak wysokie żądania finansowe samego piłkarza.

Co więcej, część mediów sugeruje, że to właśnie Chelsea może być nowym przystankiem w karierze Suele, więc niewykluczone, że za kilka miesięcy dojdzie do nieformalnej wymiany między dwoma gigantami.

źródło: wp.pl