Wyjaśnia się przyszłość gwiazdy Bayernu

Wyjaśnia się przyszłość gwiazdy Bayernu

Według francuskich mediów Kingsley Coman podjął decyzję ws. swojej przyszłości. Jeszcze niedawno napastnik odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu.

Kingsley Coman mógł być łakomym kąskiem na rynku transferowym. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2023 i do tej pory piłkarz nie kwapił się, aby go przedłużyć. Reprezentant Francji chciał zarabiać 17 milionów euro za sezon i znaleźć się w czołówce list płac Bayernu Monachium.

Kilka tygodni temu "Fichajes" informował, że francuskim zawodnikiem zainteresowany są Liverpool, Tottenham i Juventus. Portal dodał również, iż do transferu może dojść w zimowym oknie.

Wygląda na to, że fani mistrzów Niemiec mogą odetchnąć z ulgą. Według dziennikarzy "L'Equipe", Coman i szefowie Bayernu Monachium są coraz bliżej wypracowania porozumienia. Jeszcze w styczniu 25-latek może podpisać nowy kontrakt z Bawarczykami. Dzięki przyszłej umowie, piłkarz ma otrzymać podwyżkę o pięć milionów euro.

Coman jest wychowankiem PSG, który jako nastolatek trafił do Juventusu. Do Bayernu odszedł latem 2015 roku na zasadzie dwuletniego wypożyczenia, po czym w 2017 roku monachijczycy zdecydowali się na transfer definitywny za 21 mln euro.

W koszulce Bayernu rozegrał łącznie 217 meczów, w których strzelił 46 bramek oraz zaliczył 52 asysty.

źródło: wp.pl