Bayern Monachium chce się pozbyć piłkarza. Promocyjna cena

Bayern Monachium chce się pozbyć piłkarza. Promocyjna cena

Już zimą Marc Roca prawdopodobnie opuści szeregi Bayernu Monachium. Hiszpański pomocnik okazał się transferowym niewypałem.

W październiku minionego roku Bawarczycy walczyli z Realem Madryt o podpis defensywnego pomocnika. Ostatecznie Marc Roca zdecydował się na przeprowadzkę do Niemiec, klub Roberta Lewandowskiego zapłacił dziewięć milionów euro za wychowanka Espanyolu.

Piłkarz dostawał więcej szans za kadencji Hansiego Flicka, w poprzednim sezonie zanotował 11 występów. Sytuacja Hiszpana zmieniła się, gdy Julian Nagelsmann przejął obowiązki trenera Bayernu Monachium. 24-latek nie rozegrał ani jednej minuty w bieżących rozgrywkach.

Wygląda na to, że Nagelsmann już postawił na nim krzyżyk. Florian Plettenberg w podcaście "Meine Bayern Woche" poinformował, że monachijczycy chcą sprzedać Rocę w zimowym okienku transferowym. Z informacji dziennikarza wynika, że działacze zaakceptują ofertę w wysokości pięciu milionów euro.

Być może zawodnik będzie kontynuował swoją karierę w Bundeslidze, znalazł się w kręgu zainteresowań innych niemieckich klubów. Z Bayernem jest związany do końca czerwca 2025 roku.

 

źródło: wp.pl