Hansi Flick myśli o odejściu z Bayernu!

Hansi Flick myśli o odejściu z Bayernu!

Hansi Flick nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Bayernie Monachium i myśli o odejściu z klubu - przekonuje "SportBild".

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że przyszłość Hansiego Flicka w Bayernie Monachium jest jasna. Karl-Heinz Rummenigge ogłosił pod koniec marca, że trener mistrza Niemiec zostanie w klubie na kolejny sezon.

Po ostatniej wypowiedzi Olivera Kahna pojawiły się jednak kolejne wątpliwości. Teraz podsycił je "SportBild".

Otóż niemieccy dziennikarze donoszą, że Flick nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w klubie i bardzo poważnie myśli o odejściu po zakończeniu obecnego sezonu.

Nie jest tajemnicą, że Flick nie ma najlepszych relacji z dyrektorem sportowym Bayernu Hasanem Salihamidziciem. W marcu miało dojść między nimi do ostrej kłótni w klubowym autokarze, podczas której szkoleniowiec kazał Bośniakowi "zamknąć gębę", o czym donosiła niemiecka prasa.

Dodajmy, że Flick jest dla DFB poważnym kandydatem do objęcia funkcji selekcjonera reprezentacji Niemiec po Joachimie Loewie, który pożegna się z kadrą po tegorocznych mistrzostwach Europy.

Czy zamieszanie zw. z trenerem będzie miało wpływ na wyniki Bayernu w kluczowej części sezonu? Już w środę drużynę czeka mecz z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

źródło: wp.pl