Trudna sytuacja Marcina Kamińskiego. Stoper wróci do Polski?

Trudna sytuacja Marcina Kamińskiego. Stoper wróci do Polski?

Marcin Kamiński nie może liczyć na regularną grę w koszulce VfB Stuttgart. Środkowy obrońca znalazł się w orbicie zainteresowań Lecha Poznań - podaje Mateusz Borek.

29-letni defensor jest wychowankiem "Kolejorza". W lipcu 2016 roku Marcin Kamiński przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań do zespołu VfB Stuttgart. W sezonie 2018/19 zaliczył epizod w Fortunie Duesseldorf.

Ostatnie miesiące są zupełnie nieudane dla 7-krotnego reprezentanta Polski. W minionym roku Kamiński przechodził rehabilitację po zerwaniu więzadeł krzyżowych. W trwających rozgrywkach Bundesligi wystąpił tylko w trzech spotkaniach Stuttgartu. Stoper w swoim dorobku ma również jeden mecz w pucharze krajowym.

Nie można wykluczyć, że Kamiński postanowi zmienić barwy klubowe jeszcze w zimowym oknie transferowym. Mateusz Borek poinformował w "Kanale Sportowym", że gracz znalazł się na liście działaczy Lecha Poznań. Kontrakt doświadczonego piłkarza obowiązuje do końca czerwca tego roku.

Do niedawna jego nazwisko było łączone z przeprowadzką do Turcji. Media zapowiadały transfer zawodnika do zespołu Goztepe SK. Ostatecznie nic z tego nie wyszło.

To ostatni dzwonek dla Kamińskiego. Obrońca musi wrócić do regularnej gry, jeżeli zamierza powalczyć o powołanie na zbliżające się mistrzostwa Europy.

 

źródło: wp.pl