Lewandowski doradcą Piątka? "Bild" zdradził tajemnicę dotyczącą obu piłkarzy

Lewandowski doradcą Piątka? "Bild" zdradził tajemnicę dotyczącą obu piłkarzy

Krzysztof Piątek na zgrupowaniach reprezentacji Polski ma okazję podpatrywać z bliska najlepszego piłkarza na świecie. Okazuje się, że nasi napastnicy są w kontakcie także na co dzień.

Niemiecka gazeta "Bild" zdradził, że Krzysztof Piątek i Robert Lewandowski regularnie rozmawiają przez telefon i często wymieniają się wiadomościami. - Całkiem dużo - tak to ujął napastnik Herthy Berlin.

Niewykluczone, że zawodnik mistrza Niemiec doradza młodszemu koledze, który dokładnie przyglądał się grze Lewandowskiego już podczas zgrupowań reprezentacji Polski. - Robert jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie i jednym z najwybitniejszych w historii Bundesligi - podkreśla 25-latek.

Piątek na łamach niemieckiego magazynu wychwalał także cechy najlepszego piłkarza świata w 2020 roku. - On jest równie dobry w grze lewą, jak i prawą nogą. Świetnie gra głową i jest silny fizycznie w grze powietrznej - podkreśla Piątek.

Były napastnik AC Milan do Bundesligi trafił przed rokiem za 24 mln euro. Do tej pory zagrał w 37 meczach Herthy, w których zdobył 10 goli i miał 3 asysty. Połowę z bramek strzelił w tym sezonie, ale berlińczycy na razie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. 

 

źródło: wp.pl