Eintracht Frankfurt kontynuuje marsz w górę tabeli

Eintracht Frankfurt odniósł kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Bundesligi i awansował na trzecie miejsce w tabeli. Punktami podzieliły się VfL Wolfsburg i Borussia M'gladbach, a Bartosz Białek nie pojawił się na boisku.

Eintracht Frankfurt kontynuuje dobrą grę w Bundeslidze. Tym razem zespół ten wygrał u siebie z 1.FC Koeln 2:0. Walczący o utrzymanie goście długo skutecznie odpierali ataki rywali, ale w 57. minucie skapitulowali. Wtedy do Andre Silva wykorzystał dogranie Daichi Kamady i Eintracht objął prowadzenie.

W 79. minucie gospodarze strzelili kolejnego gola. Tym razem asystą popisał się Filip Kostić, a do bramki rywali trafił Evan N'Dicka. Piłkarze z Kolonii próbowali odrobić choć część strat, ale nie zdołali pokonać bramkarza Eintrachtu.

Kolejnej szansy na występ w Bundeslidze nie dostał Bartosz Białek. Młody napastnik VfL Wolfsburg całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych, a jego Wilki bezbramkowo zremisowały z Borussią M'gladbach.