Domowe stroje Borussii Dortmund na sezon 2020/2021

Domowe stroje Borussii Dortmund na sezon 2020/2021

PUMA prezentuje stroje domowe Borussii Dortmund na sezon 2020/2021. Najnowsze stroje są inspirowane i bezpośrednio nawiązują do legendarnej stacji metra Westfalenhallen.

Koszulka, w której piłkarze zagrają na Signal Iduna Park, inspirowana jest bramą prowadzącą do serca Dortmundu. Podziemna stacja Westfalenhallen to jeden z głównych punktów orientacyjnych, a także wyjście dla kibiców, którzy wyruszają w podróż na stadion BVB. Specjalnie przygotowany czarny nadruk graficzny jest hołdem dla dworca. Zawiera elementy architektury i doskonale integruje się z projektem koszulki.

Stacja jest kluczowym elementem kultury kibicowskiej w Dortmundzie, a podświetlany kompas na podłodze jest jednym z symboli stacji. Rozłożony na części pierwsze, został wklejony w żółtą podstawę koszulki, tworząc dynamiczny wzór przyciągający wzrok.

Profesjonalna koszulka jest wyposażona w lekką technologię DryCELL firmy PUMA, która szybko wchłania wilgoć i zapewnia maksymalny komfort.

Najnowsze domowe komplety Borussii Dortmund będą dostępne od 1 lipca na stronie PUMA.com, w oficjalnym sklepie BVB, na stronie shop.bvb oraz w wybranych sklepach na całym świecie.

MSLGROUP Sp. z o.o..

źródło: MSLGROUP