Bayern Monachium podbiera piłkarzy PSG

Przedstawiciele Bayernu Monachium są zainteresowani kolejnymi młodymi piłkarzami Paris Saint Germain. Do stolicy Bawarii ma trafić m.in. 15-letni obrońca i dwa lata starszy pomocnik.

W zeszłym tygodniu niemiecki "Bild" poinformował, że Bayern Monachium doszedł do porozumienia z wielkim talentem Paris Saint-Germain - Tanguy Kouassim, który do mistrzów Bundesligi ma trafić za darmo. To jednak nie koniec kuszenia młodych zawodników ze stolicy Francji.

Dziennikarz "Telefoot" Julien Maynard wyjawił, że Bawarczycy są poważnie zainteresowani pozyskaniem jednego z najbardziej utalentowanych obrońców w szkółce PSG - Chadaille Bitshiabu. Na uwagę zasługują warunki fizyczne zawodnika, który w wieku 15 lat mierzy już 195 cm!

Z kolei inny francuski portal "Le 10 Foot" donosi, że Bayern chce pozyskać także 17-letniego Adila Aouchichego. Pomocnik wciąż nie podpisał pierwszego profesjonalnego kontraktu i miał już zakomunikować dyrektorowi Leonardo, że chce zakończyć swoją przygodę z PSG.

Aouchiche ma za sobą debiut w dorosłej ekipie paryżan. W zakończonym sezonie zagrał w 3 meczach PSG, w tym dwa razy pojawiał się w podstawowej jedenastce. Nie tylko Bayern interesuje się tym pomocnikiem. Nastolatek znalazł się też na celowniku Saint-Etienne, Leicester City, Rennes, Bayeru Leverkusen i Lille.

źródło: wp.pl