Timo Werner blisko Liverpoolu. Znane szczegóły umowy

Timo Werner blisko Liverpoolu. Znane szczegóły umowy

Liverpool FC jest bliski dokonania hitowego transferu z udziałem Timo Wernera. Strony są o krok od osiągnięcia porozumienia. Znane są też szczegóły umowy.

- Juergen Klopp jest najlepszym trenerem na świecie. Wiele rzeczy przemawia za tym, że mój styl gry pasuje do Liverpoolu. To obecnie najlepsza ekipa na świecie i jestem dumny, że moje nazwisko jest łączone z tym zespołem - mówił ostatnio Timo Werner, sugerując zmianę klubu.

Aktualnie piłkarza RB Lipsk już od jakiegoś czasu łączy się z Liverpool FC, a ostatnimi wypowiedziami Werner jedynie podsycił plotki na swój temat. Jeszcze bardziej wątek możliwej zmiany pracodawcy przez niemieckiego napastnika podgrzał Nicolo Schira z "Transfermarkt".

"Liverpool zaoferował Timo Wernerowi kontrakt do 2025 roku z wynagrodzeniem w wysokości 8 mln euro plus bonusy za rok gry. Trwają rozmowy celem sfinalizowania umowy" - przekazał Schira na Twitterze.

Przypomniał przy tym, że Liverpool jest gotowy aktywować klauzulę wykupu w obecnym kontrakcie Timo Wernera z RB Lipsk. Ta do końca kwietnia wynosi 58 mln euro.

Timo Werner w trwającym sezonie w barwach RB Lipsk zdobył 27 bramek i zanotował 11 asyst w 33 meczach we wszystkich rozgrywkach.

źródło: wp.pl