Karl-Heinz Rummenigge stawia sprawę jasno

Karl-Heinz Rummenigge stawia sprawę jasno

Wypożyczenie Alvaro Odriozoli z Realu Madryt i... to wszystko. Prezes zarządu Karl-Heinz Rummenigge wykluczył kolejne transfery do Bayernu tej zimy.

- Nie, nie będzie już żadnego nowego piłkarza. Mamy wspaniałą kadrę. Nie uważam, że trzeba zawsze coś robić tylko dlatego, że okienko jest otwarte - tak Karl-Heinz Rummenigge odpowiedział w środę na pytanie o to, czy Bayern Monachium zamierza sprowadzić jakiegoś zawodnika tej zimy.

Słowa szefa Bayernu - wypowiedziane na spotkaniu biznesowym w Duesseldorfie - kładą kres medialnym spekulacjom. W zagranicznej prasie można było przeczytać o zainteresowaniu monachijczyków m.in. Thomasem Lemarem z Atletico Madryt, niezmiennie popularna była także "saga transferowa" z Leroyem Sane.

Tym samym jedynym zawodnikiem, który dołączył do Bayernu w tym okienku, jest Alvaro Odriozola. Hiszpan został wypożyczony do końca sezonu z Realu Madryt. Władze mistrzów Niemiec spełniły życzenie trenera Hansiego Flicka, który poprosił o wzmocnienie na pozycji prawego obrońcy.

Okienko transferowe w Bundeslidze zostanie zamknięte w najbliższy piątek (31.01.) o godz. 18:00.

Bayern udanie rozpoczął 2020 r. W lidze odniósł dwa wysokie zwycięstwa - 4:0 z Herthą Berlin i 5:0 z Schalke 04. Strata do lidera RB Lipsk zmalała do jednego punktu.

źródło: wp.pl