Piszczek: chciałbym zostać w Borussii jeszcze rok

Piszczek: chciałbym zostać w Borussii jeszcze rok

Chociaż Łukasz Piszczek w czerwcu skończy 35 lat, wciąż znajduje się w dobrej formie i walczy o miejsce w składzie Borussii Dortmund. Polski obrońca w rozmowie z portalem schwatzgelb.de zdradził, że liczy na podpisanie nowe kontraktu z BVB.

- Spędziłem tutaj prawie jedną trzecią mojego życia. Już po pierwszych trzech latach zauważyłem, że BVB jest miejscem, w którym czuję się bardzo dobrze. Dlatego wcześnie powiedziałem, że chciałbym zakończyć karierę w BVB i mam nadzieję, że tak się stanie - powiedział przygotowujący się do rundy wiosennej obrońca.

W tym sezonie kończy się kontrakt Piszczka z Borussią. Polak został zapytany o to, czy to jego ostatnio obóz treningowy z tym klubem. Nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, chociaż przyznał, że chciałby zostać w Dortmundzie jeszcze rok.

- Trudno w tej chwili powiedzieć,. Rozmawiamy i myślę, że więcej będę wiedział na przełomie stycznia i lutego. Chciałbym zostać jeszcze rok, ale jeśli klub widzi to inaczej, muszę to zaakceptować. Dlatego jeszcze nie wiem - przyznał w rozmowie z portalem schwatzgelb.de. 

źródło: onet.pl