"Bild": Robert Lewandowski zadziwił kolegów

Bayern Monachium szykuje się do nowego sezonu. Celem Bawarczyków jest wygranie Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski ma być jednym z głównych żołnierzy Niko Kovaca w tej batalii. Polski napastnik w okresie przygotowawczym nie próżnuje i jak donosi "Bild" zadziwia nawet swoich kolegów z zespołu.

Bayern w poprzednim sezonie wygrał Bundesligę i sięgnął po Puchar Niemiec. W klubie pozostał jednak niedosyt, ponieważ celowano w triumf w Lidze Mistrzów. Jedną z najbardziej rozczarowanych osób był Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski po kolejnej nieudanej próbie wywalczenia najcenniejszego klubowego trofeum chciał odejść z Monachium, ale ostatecznie transfer nie doszedł do skutku i zostanie w Bayernie na kolejny sezon.

Nowy trener Niko Kovac liczy bardzo na swoją gwiazdę. - Na pewno się nie poddamy. Chcemy wiele osiągnąć z Robertem - mówił w rozmowie ze "Sky".

Robert Lewandowski ostatnio trenował indywidualnie, ponieważ nabawił się niegroźnego urazu. Polak przykuwa uwagę swoją sylwetką. Jak zauważył "Bild", "Lewy" jest niezwykle umięśniony i... "szczupły jak nigdy". Niemiecka gazeta dodaje, że Polak zaskoczył tym nawet swoich kolegów z drużyny. "Lewandowski nawet na wakacjach pracował na pełnym gazie. Wielokrotnie robił treningi siłowe i fitness. Pokazywał nawet zdjęcia z Mykonos, jak trenuje kick boxing" - czytamy na stronie bild.de. Jak dodają niemieccy dziennikarze, nie ma w tym przypadku, ponieważ w przeszłości "Lewy" mia problemy ze ścięgnem Achillesa.

Tym razem polski snajper od początku chce być w pełni formy, aby w końcu spełnić swoje wielkie marzenie i wygrać Ligę Mistrzów.

źródło: onet.pl