Taryfy ulgowej w Bayernie Monachium nie będzie

Taryfy ulgowej w Bayernie Monachium nie będzie

U Niko Kovaca piłkarze Bayernu Monachium nie będą mieć lekko. Nowy trener nie zamierza oszczędzać swoich podopiecznych i daje im mocno w kość.

Mistrz Niemiec trenuje od początku ubiegłego tygodnia. Pierwsze dwa dni przeznaczono na badania, a po nich zawodnicy pojawili się na boisku.

- Przygotowanie oznacza pracę - oznajmił Niko Kovac i to przesłanie stosuje wobec piłkarzy. Niemieckie media podkreślają, że relaksujące zajęcia, które były domeną Carlo Ancelottiego czy Juppa Heynckesa, należą już do przeszłości.

W niedzielę Bawarczycy mieli pierwszy dzień wolnego, zaś w poniedziałek powrócili do pracy. Niedługo natomiast rozpoczną tournee w USA. Również ono będzie poświęcone głównie pracy. Kovac zarządził nawet, że wszystkie spotkania o charakterze marketingowym mają się odbywać w godzinach wieczornych, by nie zakłócać planów treningowych.

W okresie przygotowawczym mistrz Niemiec rozegra kilka bardzo atrakcyjnych sparingów - z Paris Saint-Germain (21.07), Juventusem Turyn (26.07), Manchesterem City (29.07) oraz Manchesterem United (05.08). Drugi i trzeci z tych pojedynków odbędzie się w USA.

źródło: wp.pl