Timo Werner: nie myślę o Bayernie

Timo Werner: nie myślę o Bayernie

Zdaniem "Bilda" Timo Werner jest faworytem do zastąpienia Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Na zgrupowaniu kadry dziennikarze zapytali piłkarza o ewentualny transfer, jednak ten nie chciał poruszać tematu. - Na razie myślę tylko o tym, by zostać mistrzem świata - uciął.

Niemieccy dziennikarze prześcigają się w doniesieniach na temat tego, kto zastąpi Roberta Lewandowskiego, jeśli ten opuści Bawarię. "Bild" dotarł do informacji, według których działacze mistrza Niemiec chętnie sprowadziliby na Allianz Arena Timo Wernera. Na dobrą sprawę napastnika łączy się z Bayernem Monachium od kilku miesięcy.

Na razie snajper RB Lipsk myśli wyłącznie o zbliżającym się mundialu. Gdy dziennikarze zapytali go, czy chciałbym zastąpić "Lewego" w Monachium, ten "uciekł" od tematu. - Chcę zagrać na mistrzostwach świata. Najważniejszy jest sukces drużyny, a nie osobiste interesy. Nie chodzi teraz o mój rozwój, chodzi o to, byśmy zostali mistrzami świata. Jeśli już, sprawą transferu zajmę się po zakończonym turnieju - skomentował Werner.

Niemcy trafili na MŚ do grup G z Meksykiem, Szwecją i Koreą. Pierwsze spotkanie rozegrają już za dziesięć dni.

źródło: onet.pl