Jupp Heynckes: jestem zadowolony z losowania

Poznaliśmy półfinałowe pary tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Bayern Monachium zmierzy się z Realem Madryt. W drugim pojedynku Liverpool o finał będzie walczyć z AS Romą. Starcie Bawarczyków z Królewskimi po losowaniu skomentował Hasan Salihamidzić oraz Jupp Heynckes.

Bayern z Realem spotkali się także w zeszłorocznych zmaganiach w ramach LM. W ćwierćfinale lepsi okazali się Królewscy, którzy wygrali 2:1 i 4:2 (po dogrywce). W tym roku los ponownie skrzyżował obie drużyny, ale już na wyższym etapie rozgrywek.

Zaraz po losowaniu wspomniany mecz skomentował Hasan Salihamidzić, który jest optymistą przed tym starciem. - To najlepszy przeciwnik, prezentujący bardzo wysoką jakość. Tam jest nie tylko Cristiano Ronaldo, ale też inni zawodnicy wysokiego kalibru - powiedział dyrektor sportowy Bayernu Monachium. - W tym roku chcemy zagrać lepiej, niż w zeszłym i trafić do finału. Mam wielki szacunek przed Realem, ale zrobimy wszystko, by dostać się do Kijowa - dodał.

Głos zabrał także menedżer niemieckiego klubu, który zdaje sobie sprawę z tego, że będzie to wielki pojedynek. - Oba zespoły mają długą tradycję w europejskim futbolu. Znam stadion w Madrycie jako zawodnik i trener. Jestem zadowolony z losowania i pewny siebie - powiedział Jupp Heynckes.

źródło: onet.pl