Decyzja w sprawie Jamesa Rodrigueza w przyszłym roku

James Rodriguez dobrze spisuje się w Bayernie Monachium, jednak jego przyszłość nie jest jeszcze przesądzona. O tym, czy Kolumbijczyk zostanie w Bawarii, czy wróci do Madrytu, niemiecki zespół zadecyduje dopiero w przyszłym roku. Taką informację podał prezes rady nadzorczej klubu, Karl-Heinz Rummenigge.

James Rodriguez w lipcu minionego roku został wypożyczony z Realu Madryt do Bayernu Monachium. Z postawy zawodnika w klubie jest zadowolony Karl-Heinz Rummenigge. - James jest graczem, który dobrze wykonuje swoją pracę. Rozwinął się w środku pola - powiedział prezes rady nadzorczej Bayernu Monachium.

Były reprezentant Niemiec zapowiedział jednak, że decyzja co do przyszłości Kolumbijczyka zostanie podjęta dopiero w przyszłym roku. - Karty są na stole. James będzie na wypożyczeniu dwa lata i wtedy podejmiemy decyzję, klauzula to 42 mln euro. To dość dużo pieniędzy, ale ceny na rynku są wysokie - powiedział Rummenigge. - Zobaczymy co się stanie, podejmiemy decyzję, kiedy nadejdzie odpowiednia chwila, nie musi to być w tym roku - dodał.

O przyszłości Jamesa może zadecydować ewentualny transfer Roberta Lewandowskiego. Jeśli Polak zmieni klub, Kolumbijczyk prawdopodobnie zostanie w Bawarii.

źródło: onet.pl