Borussia kolejny raz odrzuciła ofertę za Aubameyanga

Borussia kolejny raz odrzuciła ofertę za Aubameyanga

Przyszłość Pierre'a-Emericka Aubameyanga dalej nie jest do końca wyjaśniona. Co prawda zawodnik Borussii Dortmund bardzo chciałby zmienić klub jeszcze w tym okienku transferowym, jednak niemiecki zespół łatwo nie odda swojego napastnika.

Spekulacji na temat Aubameyanga ciąg dalszy. Gabończyk wielokrotnie podkreślał, że chętnie zawitałby w nowym klubie. Początkowo Borussia także wyrażała chęci do sprzedania 28-latka. Aubameyang jeszcze w tym okienku transferowym miał przenieść się do Arsenalu Londyn.

Jednak niemiecki klub odrzucił pierwszą ofertę za Gabończyka, która opiewała na kwotę 50 mln euro. Arsenal powiększył więc ofertę o kolejne 8 mln euro. Jak podaje "Sky Sport" Borussia nie jest zadowolona z tej oferty, co więcej "jest coraz bardziej wściekła", że negocjacje nie zmierzają do oczekiwanego przez nią kierunku. Poza tym, media podają także, że trener niemieckiego klubu chętnie widziałby dalej Aubameyanga w klubie. - Jeśli nie dojdzie do transferu, będzie miał pewne miejsce w składzie - powiedział Peter Stöger.

 

źródło: onet.pl