Lewandowski: James to znakomity piłkarz

Lewandowski: James to znakomity piłkarz

Robert Lewandowski cieszy się z tego, że Bayern pozyskał przed sezonem Jamesa Rodrigueza. - Z nim w składzie mamy większe możliwości taktyczne - powiedział snajper mistrzów Niemiec na konferencji prasowej.

Bayern wypożyczył Kolumbijczyka na dwa sezony. Według "Sport Bild" klub z Allianz Arena zapłaci za każdy rok gry piłkarza w Monachium 5 mln euro. Bayern będzie mógł wykupić zawodnika za 35 mln.– Jesteśmy szczęśliwi, że udało się doprowadzić do tego transferu. Carlo Ancelotti bardzo chciał sprowadzić tego piłkarza po tym, jak współpracowali razem na Santiago Bernabeu – skomentował prezes Karl-Heinz Rummenigge.

Z takiego obrotu spraw zadowolony jest Robert Lewandowski. - Widać podczas treningów, że James to znakomity piłkarz. Z nim w składzie mamy większe możliwości taktyczne - ocenił na konferencji prasowej kapitan Biało-Czerwonych.

- Przed każdym sezonem cele się nie zmieniają, chcemy zdobyć jak najwięcej tytułów. W poprzednich latach mieliśmy sporo pecha, ale ten rok może być dla nas fantastyczny - dodał "Lewy".

źródło: onet.pl