Lewandowski: mam wielką motywację, by wygrać Ligę Mistrzów

- Mam wielką motywację, żeby wygrać w swojej karierze Ligę Mistrzów. Ciężko nad tym pracuję - przyznał Robert Lewandowski w rozmowie z niemieckim dziennikiem "Bild".

- Nowy kontrakt z Bawarczykami? Tutaj piłkarze mają teraz takie same warunki do odnoszenia wielkich sukcesów jak na przykład w Realu. Dla mnie Bayern jest klubem, w którym chcę je odnosić. Obecne rozgrywki pokazują, że na razie wszystkie puchary są dla nas możliwe - zaznaczył reprezentant Polski.

Bayern Monachium i Real Madryt spotkają się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. - W klubie ciągle nie zapomniano o porażkach z 2014 roku 0:1 i szczególnie 0:4 u siebie. Wiemy, do czego jesteśmy zdolni i skupimy się na narzuceniu naszego stylu gry - zapewnił snajper. - Naszą wielką przewagą w tym sezonie jest to, że wszyscy piłkarze są zdrowi i w świetnej formie przed decydującą fazą. W poprzednich latach zawsze mieliśmy pecha w końcówce sezonu, albo nie szło nam najlepiej. Przewaga w Bundeslidze nie ma znaczenia. Nie możemy odpuścić i myśleć, że już po wszystkim. Musimy ciągle wygrywać - przekonuje napastnik Bawarczyków.

 

ASInfo