Remis Sandhausen, gol i asysta Koseckiego

Piłkarze SV Sandhausen zremisowali na wyjeździe z 1. FC Heidenheim 2:2 (2:1) w niedzielnym meczu 23. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Jednym z wyróżniających się zawodników w tym spotkaniu był Jakub Kosecki. Polak otworzył wynik spotkania w drugiej minucie i asystował przy trafieniu Denisa Linsmayera.

Mimo niekorzystnego rezultatu gospodarze potrafili odwrócić losy meczu. Kontaktowego gola zdobył Arne Feick, a do wyrównania doprowadził Marc Schnatterer, który skutecznie wykorzystał rzut karny.

Jakub Kosecki wyszedł na murawę w pierwszym składzie gości i przebywał na nim nieco ponad godzinę, natomiast Daniel Łukasik zagrał od 38. minuty.

SV Sandhausen zajmuje aktualnie ósme miejsce w tabeli 2. Bundesligi. 1. FC Heidenheim znajduje się natomiast na szóstej pozycji.

1. FC Heidenheim - SV Sandhausen 2:2 (1:2)

Bramki: Feick 45+2, Schnatterer 66(k) - Kosecki 2, Linsmayer 27.

Greuther Fuerth - 1. FC Nuernberg 1:0 (0:0)

Bramka: Zulj 77.

Arminia Bielefeld - Erzgebirge Aue 2:2 (2:0)

Bramki: Kalig 2(sam), Borner 4 - Gorlitz 57(sam), Adler 71.