Bayern wygrywa w ostatnich minutach...

W sobotnich spotkaniach 10. kolejki niemieckiej Bundesligi Hannover 96 Jacka Krzynówka pokonał u siebie VFB Stuttgart 1:0. Bayern Monachium, który na własnym boisku podejmował Eintracht Frankfurt blisko był kolejnej straty punktów, jednak bramkę na wagę trzech punktów w 88. minucie strzelił Daniel Van Buyten.

Jacek Krzynówek kolejne spotkanie Hannoveru 96 rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się dopiero w 93. minucie, gdy zmienił Arnolda Brugginka. Jego drużyna pokonała Eintracht 1:0 po bramce strzelonej w 31 minucie przez Didiera Ya Konana.

W Monachium po 60 minutach zanosiło się na kolejną kompromitację Bawarczyków. Gola na 1:0 dla Eintrachtu strzelił Alexander Meier, który po precyzyjnym uderzeniu w lewy róg bramki pokonał Butta. Jednak już w 69. minucie nadzieję na zwycięstwo dał swojej drużynie Arjen Robben, a upragnione zwycięstwo w końcówce meczu, po strzale głową zapewnił Bayernowi inny Holender - Daniel Van Buyten.

W innych meczach kolejne zwycięstwa odniosły rewelacja zeszłego sezonu TSG Hoffenheim oraz niespodziewanie plasujące się w górnej części tabeli 1. FSV Mainz. Jedynie w spotkaniu Borussi Moenchengladbach z 1. FC Koeln padł bezbramkowy remis.

W niedzielnych meczach kończących kolejkę Hertha Berlin Łukasza Piszczka i Artura Wichniarka zagra z zeszłorocznym mistrzem VFL Wolfsburg, Schalke 04 z Hamburgerem SV, a VFL Bochum z Werderem Brema.

Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 2:1 (0:0)