Hummels: nasza gra jest imponująca

Reprezentacja Niemiec zagra 11 listopada na wyjeździe z San Marino w meczu eliminacji mistrzostw świata 2018. Obrońca Mats Hummels podkreślił, że jego drużyna chce uniknąć w drodze do turnieju finałowego niespodzianek.

- To był dla nas bardzo poważny start. To jest dokładnie to, czego chcieliśmy w tych eliminacjach - powiedział Hummels w rozmowie z oficjalną stroną internetową UEFA.

- Chcemy uniknąć jakichkolwiek niespodzianek. Wtedy zobaczymy, co możemy osiągnąć w Rosji - dodał defensor Bayernu Monachium.

- Od początku chcemy grać jako zespół i chcemy wygrać ten turniej. Uważam, że nasz sposób gry, jaki do tej prezentujemy, jest imponujący. Jesteśmy bardzo mocno skoncentrowani i zaangażowani w meczach z mniejszymi reprezentacjami - podkreślił.

- Mamy także odrobinę pasji, która sprawia, że możemy grać trochę bardziej rozluźnieni. To wszystko było widać w naszych trzech poprzednich meczach. To jednak nie oznacza, że tak będzie zawsze. Mam nadzieję, że będziemy to kontynuować w spotkaniach z San Marino i Azerbejdżanem - zakończył.

Podopieczni Joachima Loewa zajmują pierwsze miejsce w grupie C z kompletem punktów. Dwa "oczka" mniej ma drugi Azerbejdżan. Ostatnie San Marino ma na koncie trzy porażki.

 

ASInfo