HSV - Hapoel Tel Awiw 4:2 (3:1)

Celtic Glasgow zremisował u siebie z Rapidem Wiedeń 1:1 w meczu grupy C Ligi Europejskiej.

Wiedeńczycy objęli prowadzenie już w 4. min, gdy Nikola Jelavić wykorzystał sytuację oko w oko z Arturem Borucem. Wyrównanie padło w 21. min, a gola uzyskał Scott McDonald. Boruc rozegrał pełne 90 minut, natomiast na ławce rezerwowych ponownie zasiadł Łukasz Załuska.

Po raz pierwszy w fazie grupowej wygrali gracze Hamburgera SV, którzy już po 12. minutach prowadzili na HSH-Nordbank Arena z Hapoelem Tel Awiw po dwóch trafieniach Markusa Berga. W 37. min gola kontaktowego zdobył Shechter, jednak po chwili prowadzenie podwyższył Elia. W drugiej połowie goście znów zbliżyli się do HSV, gdy w 62. min Franka Rosta pokonał Yeboah. Chwilę później Ze Roberto nie wykorzystał rzutu karnego, ale w 78. min ustalił rezultat golem z akcji. Zespół z Izraela kończył mecz w "dziesiątkę", gdy czerwoną kartkę ujrzał w 65. min Badir.

Prowadzenie w stawce utrzymał Rapid. Tabelę zamyka Celtic, który zgromadził zaledwie jeden punkt.